Skip to content

PARGI KESKUS E–L 10–20, P 10–19

COOP Maksimarket E–P 8–22

Kinkekaardid

PargiKeskus_Jan2021_kinkekaardid_1000x1000px

KINKEKAARDIDE ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad üldtingimused (edaspidi „Tingimused“) on kehtestanud Jõhvi Pargi Arendus Kaubandus OÜ, registrikood 14389312, asukoht Keskväljak 4, Jõhvi (edaspidi nimetatud “Keskus” või “Pool”), keda Tingimuste kehtestamisel ja muutmisel esindab juhatuse liige Urmas Sardis.

Keskus omab ja opereerib kaubanduskeskust Pargi Keskus aadressil Puru tee 1, Jõhvi vald, Ida-Virumaa, 41534 (edaspidi „Pargi Keskus“ või „Pool“). Tel +372 4841001

1. KINKEKAARTIDE ÜLDISELOOMUSTUS

1.1. Keskuse poolt väljastatavate kinkekaartide kasutamise õigus on igal kliendil, kes selle Kauplejale esitab, st Kinkekaardid ei ole nimelised. Kinkekaartidel märgitud nominaalväärtus on nii nende hinnaks eurodes, kui klient need soetab, kui ka nende ostujõu suuruseks eurodes Kaupleja juures (edaspidi „Nominaalväärtus“). Nominaalväärtusteks on 10, 20 ja 50 eurot, mis on märgitud iga Kinkekaardi esiküljele.

1.2. Kinkekaarti saab maksevahendina kasutada kinkekaardil oleva summa ulatuses kuni kinkekaardi kehtivusaja lõpuni. Kaupleja võtab vastu Kinkekaarte vastu maksevahendina, lugedes kinkekaardil märgitud summas kaetuks vastava ostuhinna. Juhul, kui ostuhind ületab kliendi poolt esitatud Kinkekaardil/Kinkekaartidel märgitud (kogu)summat, võimaldab Kaupleja kliendil tasuda vastav osa sularahas või pangakaardiga.

1.3. Juhul, kui ostuhind on väiksem kliendi poolt esitatud Kinkekaardil/Kinkekaartidel märgitud (kogu)summast, ei hüvitata kliendile vastavat hinnavahet.

1.4. Kaupleja ei aktsepteeri rikutud Kinkekaarte, eelkõige Kinkekaarte, millel on nurk eemaldatud või millel olevast tekstist (sh numbritest) ei ole osaliselt või tervikuna võimalik aru saada.

1.5. Kinkekaardid on limiteeritud kehtivusajaga, milleks on 12 kuud alates müügipäevast. Kinkekaardi viimane kehtivuspäev on käsitsi kirjutatud Kinkekaardi esiküljele vastavale reale. Kinkekaardi kehtivusaega ei pikendata.

1.6. Kinkekaarte ei vahetata raha ega uue kinkekaardi vastu. Pargi Keskus ei asenda kinkekaarti ega hüvita kinkekaardil olnud summat, kui kinkekaart on kadunud, varastatud või kahjustunud. Pargi Keskus ei vastuta kinkekaardi kolmandate isikute kätte sattumisega kinkekaardi ostjale või õigustatud kasutajale kaasnevate mistahes kahjude eest.

1.7. Pargi Keskus ei vastuta kinkekaardi ostja või õigustatud kasutaja poolt käesolevate üldtingimuste mittejärgimisest tulenevate tagajärgede või kahjude eest.

1.8. Kinkekaarte saab soetada ainult Pargi Keskuse Coop Maksimarketi infoletist. Pargi Keskuse Coop Maksimarketi tel: +372 53424100

1.9. Pargi Keskuse kinkekaart ei kehti: R-Kiosk, Euroreis, Oomipood, Faina Beauty, Elisa,  Apotheka, Virumaa Puhastus, D Päike, H&M, Pepco, pangakontorid, kindlustused ja ajutised müügikohad ning teenusepakkujad keskuse üldaladel.

1.10. Pargi Keskus jätab endale õiguse ühepoolselt muuta käesolevaid üldtingimusi, avaldades vastavasisulise info 30-päevase etteteatamisega koduleheküljel www.pargikeskus.ee