Skip to content

PARGI KESKUS E–L 10–20, P 10–19

COOP Maksimarket E–P 8–22

Keskus

Pargi Keskus on Jõhvi piirkonna terviklik ja kaasaegne ostu- ja vaba aja keskus, mis avas oma uksed vastvalminud novembris 2019. aastal Puru tee ääres. See on loodud eesmärgiga olla kogukonna eelistatuim kohtumispaik, kus saab mitte ainult sooritada vajalikke oste ja tarbida erinevaid teenuseid, vaid ka nautida mõnusat keskkonda ning veeta vaba aega.

Keskuse enam kui 23000 m2 pinnal tegutsevad juba tuntud kauplused täiesti uues kuues, kuid keskuses on oma kodu leidnud mitmed uued ja põnevad kaubamärgid. Suurtest rahvusvahelistest kettidest on Pargi Keskuses esindatud skandinaavia moebränd H&M, peamiselt noorte moodi pakkuv New Yorker ja kingakaubamaja CCC. Samuti kõigi lemmikud Sportland, Rademar, Denim Dream, Juku ja paljud teised.

Keskuse igapäevaseks külastamiseks annab suurepärase põhjuse piirkonna suurim toidupood COOP Maksimarket, mis hõlmab keskusest tervelt 4500 m² suuruse pinna. COOP Maksimarket pakub mitte ainult laia valikut toiduaineid, vaid ka kodutarbeid, elektroonikat, jaemüügikosmeetikat ning palju muud, muutes ostlemise mugavaks ja mitmekülgseks kogemuseks.

Lisaks ostlemisele pakub Pargi Keskus meelelahutus- ja vaba aja veetmise võimalusi. Meie keskuses asub kaasaegne Apollo kino, kus saab nautida uusimaid filme ning korraldada erinevaid üritusi ja filmiõhtuid.

Pargi Keskus on loodud pakkuma mitmekülgset ja kvaliteetset ostu- ning vaba aja veetmise kogemust kõikidele külastajatele ning toetama kohalikku kogukonda oma teenuste ja sündmustega. Tere tulemast avastama meie kaubanduskeskust!

Pargi Keskus pakub lõputult võimalusi!