Skip to content

PARGI KESKUS E–L 10–20, P 10–19

COOP Maksimarket E–P 8–22

Keskus

Pargi Keskus on Jõhvi piirkonna suurim ja kaasaegseim ostu- ja vaba aja keskus, mis avati vastvalminud Puru tee ääres 2019 a novembris.

Pargi Keskuse eesmärgiks on olla Jõhvi ja ümberkaudse piirkonna elanike eelistatuim kohtumispaik, kus lisaks vajalike ostude sooritamisele ja teenuste tarbimisele, saab ka mõnusas keskkonnas toitu nautida ja vaba aega veeta.

Keskuse enam kui 23000 m2 pinnal tegutsevad kohalikele juba tuntud kauplused täiesti uues kuues, kuid keskuses on oma kodu leidnud mitmed uued ja põnevad kaubamärgid. Suurtest rahvusvahelistest kettidest on Pargi Keskuses esindatud skandinaavia moebränd H&M, peamiselt noortemoodi pakkuv New Yorker ja kingakaubamaja CCC. Keskuse igapäevaseks külastamiseks annab hea põhjuse piirkonna suurim toidupood COOP Maksimarket, mis hõlmab keskusest tervelt 4500 m2 suuruse pinna. Lisaks toidukaubale pakub COOP Maksimarket ka laias valikus esmatarbe- ja tööstuskaupu. Keskusest leiab ka laia valiku erinevaid teenuseid, toitlustust ja vaba aja veetmise võimalusi.

2020 aasta alguses avab keskuses uksed esimene kaasaegne kino Jõhvis – Apollo kino.

Pargi Keskus pakub lõputult võimalusi!