Skip to content

PARGI KESKUS E–L 10–20, P 10–19

COOP Maksimarket E–P 8–22

matkasport-bänner
matkasport

Avatud

E-L 10:00 – 20:00
P 10:00 – 19:00

Matkasport

Matkasport on Eesti suurim matkatarbeid müüv poodide kett. Seiklushuvilisi Virumaa kliente ootame Pargi keskuses Jõhvis. Mujal Eestisse olete oodatud meid külastama Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Meie juurest saavad head nõu matkavarustuse soetamiseks kõik loodushuvilised. Alates algajatest seiklejatest ja metsas jalutajatest kuni alpinistide ja ekspeditsioonihuntideni välja. Lisaks matkajatele leiavad meie juurest omale vajaliku varustuse ka looduses sportijad.

25 aastat kogemust, aktiivset matkamist ja pidevat koolitamist on andnud matkasportlastele laiad teadmised ja kogemused õigete matkariiete, -jalatsite ja -varustuse valimiseks. Täna müüdavad brändid on enamik väga pika arendamise ja tootmise ajalooga või siis valdkonnas uued ja innovaatilised tulijad. Enamik neist pööravad väga suurt tähelepanu väikse ökoloogilise jalajälje jätmisele tootmises ja on keskkonnahoiu pioneerid nagu MATKaSPORTKI.

Meie juurest leiate laia valiku maailma parimate nö “outdoor” brändide Fjällräven, Jack Wolfskin Keen, Ferrino, Vaude, Coleman jms. valitud tooteid.

Asukoht